něco málo o h2o

8. března 2008 v 13:37

Seznam te se s CLEO:
Emmou:
a Rikki:
S obyčejnými dívkami, které objeví, že mají neobyčejnou moc.....
Cleo:
Emma:
Rikki:
Jsou to dívky s úplně rormálními problémi-Co na sebe, jak na kluky.
Samozdřejmě nemohu zapomenout na nejlepšího kamaráda holek Lewise:,
který přišel na to co se holkám stalo a ve všem jim pomáhá a kryje je. Je to hlavně kamarád Cleo, je do ní zamilovaný. No ona ho má vlastně taky ráda.
Pak tu je Zane:
Ze začátku je frajírek a nepřítel holek to se ale zmnění, když mají filmovou soutěž a Lewis ho natáčí jak se pokouší překonat rekord svého otce na serfu, ale Zana ze serfu srazí žraloci, Zane křičí o pomoc a protože Rikki zrovna točí pod vodou, zachrání ho. Když mu přijede na pomoc Lewis žraloci jsou pryč, takže mu nikdo nevěří.Lewis vyhraje soutěž o nejlepší snímek-Zane se topí a křičí o pomoc a protože Lewis toho žraloka neviděl, přidal do snímku malou svítící rybu, udělal s toho komedii-všichni se smějou, kromě Rikki, řekne Lewisovi že tam byla, že tam žraloci opravdu byli..pak odejde. Lewisovi už není nějak do smíchu a poté co Zane obdrží cenu za nejlepší herecký výkon taky odejde, stojí na lávce a pak k němu přijde Rikki a řekne mu, že mu věří.....
A pak tu máme Bairona:
Emma a Bairon se mají rádi a už si dali víc než jednu pusu ,ale pokaždé se to nějak zvrtlo ...... Bairon je jako Emma dobrý sportovec , Emma byla jeho trenérkou plavání .
Rikki a Zane:
Emma a Bairon:
Cleo a Luise:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama